Alsvid i SeltoThis is a featured page

Alsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & Guide Alsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & Guide


Statystyki bazowe zwierzaków
Alsvid i Selto można nosić razem z koniem i ze smokiem w jednym plecaku, jak inne zwierzaki walczące. Nie trzeba cofać jego umiejętności, by móc nim handlować. Można nadać mu imię, lecz nie można go pofarbować.

Oba wierzchowce noszą wspaniałą zbroję, Alsvid jest szary a Selto czarno-czerwony. Można na nich jeździć osiągając zawrotną prędkość 20 (najszybszą jaką da się uzyskać jak dotąd). Mogą także aktywnie pomagać w walce jeśli na nich nie siedzimy.
We wszystkich podziemiach można ich używać jedynie jako petów - nie można jeździć.

W przeciwieństwie do pozostałych zwierzaków walczących, oba wierzchowce walczące nie posiadają przemian, żadnych umiejętności aktywnych i pasywnych.

Broń i zbroja dla miśków, pum i pand pasuje także tym konikom.

This is a featured page
Skąd wziąć takiego wierzchowca?

Alsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & Guide Aby zdobyć Alsvida potrzebna ci będzie uprząż Alsvida. Uprząż można jedynie wylosować ze złotych skrzyń z ukrytych skarbów. Gdy znajdzie się ona w Twoim plecaku, aktywowane zostanie zadanie "Uprząż Alsvida" u Lorein. Gdy zadanie zostanie wykonane otrzymasz Alsvida, którym będziesz się opiekować.


Alsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & GuideAby zdobyć Selto potrzebna Ci będzie uprząż Selto. Jest to Shop item, ale można nim handlować. Gdy znajdzie się ona w Twoim plecaku, aktywowane zostanie zadanie "Uprząż Arvaka" u Lorein. Gdy zadanie zostanie wykonane otrzymasz Selto, którym będziesz się opiekować.Alsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & GuideAlsvid i Selto - Last Chaos PL: Info & Guide


Dosiadanie zwierzaka lub zsiadanie z niego umożliwia przycisk "R".


Opacus
Opacus
Latest page update: made by Opacus , Nov 13 2012, 11:38 PM EST (about this update About This Update Opacus Edited by Opacus

3 words added

view changes

- complete history)
Keyword tags: None
More Info: links to this page

Anonymous  (Get credit for your thread)


There are no threads for this page.  Be the first to start a new thread.